KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17144202
nr 1714 4202
Akvarell
Lennart Frisk, "Ölandssvår, ejderstreck". Signerad, daterad 1987. Akvarell, bildmått: 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 juli 2025
kl 20:44:16
18/7 14:32:37