KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17144202

nr 1714 4202

Akvarell

Lennart Frisk, "Ölandssvår, ejderstreck". Signerad, daterad 1987. Akvarell, bildmått: 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:44:16

18/7 14:32:37 1      Vinnande bud